Transformohet Mike Pompeo, humb 41 kg për 6 muaj

Transformohet Mike Pompeo, humb 41 kg për 6 muaj

Mike Pompeo

Ish sekretari i Shtetit gjatë presidencës së Donald Trump, Mike Pompe ka pësuar një transformim të madh fizik duke mos u njohur. Përmes një reagimi ushqimore dhe aktiviteti fizik ai ka humbur 41 kg për 6 muaj.

Pompeo zbuloi se ai humbi peshën pas ndryshime që bëri në stilin e jetës pas daljes së tij nga administrata Trump vitin e kaluar.

“Stërvitja dhe dieta e mbajtur më ndihmuan të humb peshë, nuk kam bërë operacione. Nuk kisha trajner, apo dietolog. E arrita vetë”, tha Pompeo në një intervistë.

58-vjeçari pohoi se humbi peshën sepse ai "ndaloi së ngrëni karbohidrate në një masë të madhe" dhe "u përpoq të hante porcione më të vogla".

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë