Trazira në çift dhe plane për shpenzime financiare/ Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 27 dhjetor 2018

Trazira në çift dhe plane për shpenzime financiare/ Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 27 dhjetor 2018

DASHI 21. mars - 20. prill
Nëse jeni ne një lidhje çështjet financiare nuk kane për t’iu ecur shume mire. Here pas here do futeni edhe ne debate te forta me atë qe keni ne krah. Beqaret nuk duhet te tregoheni kurrsesi naive sepse do i vuajnë gjatë pasojat e gabimeve qe do bëjnë. Ne planin financiar bëni kujdes me çdo lloj hapi qe do hidhni sepse e ardhmja ka për te qene shume me delikate.

DEMI 21. prill - 21. maj
Për ju qe keni kohe qe jeni ne çift klima ka për te qene akoma me e ngrohte. Do kujdeseni edhe për detajet me te vogla dhe gëzimi do mbizotërojë ne sytë tuaj. Beqaret duket se me ne fund do e gjejnë gurin e tyre te çmuar dhe jeta ka për t’iu marre një tjetër drejtim. Me financat duhet te tregoheni me te organizuar sepse përndryshe situata mund t’iu dale jashtë kontrollit.

BINJAKET 22. maj - 21. qershor
Sot do e filloni shume fort ditën dhe emocionet qe do përjetoni do jene te papërshkrueshme. Te dy palët do bëni lëshime dhe do doni vetëm te mirën e njeri-tjetrit. Beqaret do jetojnë ne një atmosfere konfuze dhe nuk do ndihen ende gati për te filluar një lidhje. Dielli do jete planeti me i favorshëm për sektorin e financave. Gjendja do filloje dalëngadalë te stabilizohet.

GAFORRJA 22. qershor - 22. korrik
Neptuni do i beje me sensuale dhe romantike ata qe janë ne një lidhje. Do bëni gjithçka qe t’ia kaloni sa me mire me ata qe keni ne krah dhe do ia dilni. Për beqaret pritet një takim i rëndësishëm i cili mund t’iu sjelle lumturi pa fund. Financat do jene te mira dhe do keni mundësi te shpenzoni pak me tepër. Blini ato qe iu duken me te nevojshme për momentin.

LUANI 23. korrik - 22. gusht
Me ne fund gjate kësaj dite pasioni ne çift do te rindizet pas një periudhe jo te mire. Edhe zemra do te përjetojë me tepër emocione e do te rrahe fort. Beqaret nuk do kenë fat dhe do vazhdojnë te kenë te njëjtin status. Beni durim. Me financat duhet te tregoheni me vigjilente se kurrë. Mos bëni asnjë transaksion pa falur me pare me ndonjë specialist ne mënyrë qe mos keni probleme.

VIRGJERESHA 23. gusht - 23. shtator
Sot do i jepni me shume rëndësi jetës sentimentale. Mos u tregoni shume kërkues dhe toleroni. Ka shume gjasa qe bashkëpunimi te rritet ndërmjet jush. Beqaret do jene te pavendosur dhe tek secili qe do takojnë do gjejnë nga një te mete. Me mire mos filloni asnjë angazhim. Ne planin financiar mund te kaloni ndonjë krize te vogël. Kujdes me hapat qe do hidhni.

PESHORJA 24. shtator - 23. tetor
Keni kohe qe keni probleme me partnerin? Mos u shqetësoni. Duke filluar qe sot situata do te stabilizohet dhe do ndiheni me te qete. Beqaret duhet te bëjnë edhe pak durim nëse duan te gjejnë personin me te përshtatshëm. Kjo dite nuk do jete shume e përshtatshme. Ne planin financiar nuk do i keni shume mire punët. Do shpenzoni pa menduar dhe kjo do sjelle probleme.

AKREPI 24. tetor - 22. nëntor
Do tregoheni me pak posesive sot ne jetën tuaj ne çift dhe me pasiononte se me pare. Vendosni logjiken ne plan te pare ne mënyrë qe te bëni zgjedhjet e duhura. Beqaret do jene mjaft joshës dhe sensuale. Do arrini ta bëni për vete atë qe keni pëlqyer prej kohesh. Financat do jene te mbrojtura. Mund te bëni pa frike edhe ndonjë investim te vogël.

SHIGJETARI 23. nëntor - 21. dhjetor
Jeta sentimentale e çifteve nuk do ketë asgjë te veçante gjate kësaj dite. Mund te debatoni shume pak për diçka por këto debate do jene pa pasoja. Beqaret nga ana tjetër mund te kenë edhe dashuri me shikim te pare. Qe sot do mendoni se ja vlen te jetosh sa me gjate. Ne planin financiar do merrni masa qe tani ne mënyrë qe te mos keni probleme me vone. Do ia dilni.

BRICJAPI 22. dhjetor - 20. janar
Fale klimës mjaft te mire yjore do e keni shume te lehte te krijoni një ambient te ngrohte dhe te mbushur me bashkëpunim ne çift. Do ia kaloni me se miri gjate kësaj dite dhe do dashuroheni çmendurisht. Beqaret do kenë flirtojmë dhe disa mund te nisin ndonjë aventure te këndshme. Saturni do iu ndihmoje te rregulloni problemet financiar. Me ne fund do jeni me te qete.

UJORI 21. janar - 19. shkurt
Ne jetën ne çift do përballeni me disa vështirësi. Nuk do keni te njëjtat mendime me partnerin tuaj dhe kjo mund te sjelle telashe. Nëse jeni ende vete, ruajeni optimizmin. Do keni takime me shumice te cilat do ua mbushin shpirtin me gëzim. Fale influencës pozitive te Venusit ne planin financiar, gjerat do shkojnë me se miri. Do i mendoni te gjitha para se te merrni ndonjë vendim te rëndësishëm.

PESHQIT 20. shkurt - 20. mars
Jeta juaj ne çift ka rrëzim te jete e trazuar sot për shkak te ndikimit negativ te yjeve. Do keni aq shume dëshira saqë partneri nuk do mund t’ua beje dot qejfin. Nga mbrëmja gjerat mund te fillojnë te përmirësohen. Beqaret edhe sot do vazhdojnë te kenë te njëjtin status. Financat do jene te këqija. Mos merrni asnjë vendim te rëndësishëm për te cilin do te pendoheni mjaft.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

‘Narcos-i’ i Greqisë, shkatërrohet karteli i drogës shqiptaro-grek! Autoritetet zbuluan plantacionin 40 hektarësh, 11 ton hashash të sekuestruar  

‘Narcos-i’ i Greqisë, shkatërrohet karteli i drogës shqiptaro-grek! Autoritetet zbuluan plantacionin 40 hektarësh, 11 ton hashash të sekuestruar