Trejsi Sejdini i mburret policisë, me 200km/h në autostradën Tiranë-Elbasan (Video)

Trejsi Sejdini

Trejsi Sejdini, fituesja e kurorës së “Miss Universe Albania 2018”, është vënë shumë herë në diksutim për imazhin që ka krijuar në publik. 18-vjeçarja është përfolur si një person jo stabël, sidomos pas publikimit të disa videove në rrjetet sociale ku shihej teksa shkaktonte sherre nëpër clube-t e Tiranës.

Mirëpo këto ‘rregulla’ nuk janë të vetmet që shkel Trejsi. E njohur edhe si ‘gangsterja e Elbasanit’, bukuroshja që duhet të jetë një përfaqësuese e denjë e një komuniteti ka publikuar një video teksa i mburret policisë.

Sejdini shihet në autostradë Tiranë-Elbasan, teksa ecën me 200km/h duke tejkaluar normat e lejuara të shpejtësisë dhe duke vënë gjithashtu në rrezik jetën e drejtuesve të tjerë të automjeteve. Ndërkohë që sipas Nenit 140, kufizimet e shpëjtësisë, për të siguruar qarkullimin dhe mbrojtur jetën e njerëzve, shpejtësia maksimale nuk mund të kalojë 110 km/orë për autostradat.

fl.mi./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Me 14 muaj punë, gjyqtarja që liroi Fjolla Morinën merr zakonet e 'drejtësisë së vjetër'! A është kjo drejtësia e re që prisnit?

Komento

Komente

 • I pa besushmi: 14/01/2019 08:16

  Bravo miss KURVA prostitute!

  Përgjigju
 • vjeshta: 13/01/2019 20:33

  Thjeshtë... merret si provë nga policia video e shpërndarë nga prostituta dhe i pezullohet patenta!

  Përgjigju
 • Mirditor: 13/01/2019 19:05

  Në rastë përplasle shqiptarërt do ta pagujnë ndihmen e shpejt Shpejtësia ta hek jeten o njerz, pastaj rrugët e shqiperisë jan ma keq se në vendet e Afrikes.

  Përgjigju
  • tirona: 14/01/2019 09:49

   jo patendet qe duhet hequr automatikisht por duhet te shkoje dhe per ndjekje penale se shqiptareve nuk i duhet te tille mostrash te bukur ne pamje dhe te zij ne shpirt.×

Lajmi i fundit

John

'Ti më shpëtove nga koma', Navalny nga spitali dedikim romantik për bashkëshorten në 20-vjetorin e martesës