Truku i thjeshtë për t'u dukur me stil kur vishni një këmishë e duhet ta fusni në pantallona (VIDEO)

TIRANË- Një këmishë me pantallona me bel të lartë është një nga kombinimet më elegante dhe më të sofistikuara, ideale si për në zyrë ashtu edhe për në mbrëmje , apo jo?

Megjithatë duhet ta pranojmë që mënyra se si e fusim atë në pantallona na shndërrohet në një sfidë të vërtetë. Kjo pasi shpesh herë rrudhet apo lë “gunga” në pjesën e belit që na bën të dukemi më pak elegante.

Megjithatë e ka një zgjidhje. Marie Claire na sjell me anë të videon mënyrën më perfektë si ta rregullojmë e të dukemi sa më elegante.

B.K./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Bashkim, por me kë, për çfarë?!

Bashkim, por me kë, për çfarë?!