Tuna me akuza ndaj ish partnerit: Fëmija në spital, babai shkon për hiking

Tuna me akuza ndaj ish partnerit: Fëmija në spital, babai shkon për hiking

Patris Berisha , Tuna Sejdi dhe djali i tyre

Këngëtarja Tuna Sejdi ka pasur një reagim të ashpër ndaj ish partnerit të saj Patris Berisha, për shkak se nuk ndodhej pranë djalit të tyre, i cili është i shtruar në spital.

“Kushdo mund të ketë fëmijë dhe ta quajë veten prind. Një prind i vërtetë është ai që e vendos atë fëmijë mbi nevojat dhe kërkesat e veta vetjake”, shkruan këngëtarja në Instagram.

Tuna nuk është mjaftuar vetëm me këtë ‘thumb’ ndaj Berishës, ajo bëri një tjetër postim të dytë në “InstaStory”, shoqëruar me foton e djalit të saj që ndodhet në ambientet e spitalit.

”Babai që bën hiking teksa fëmijët e tij janë të shtruar në spital”, shkruan Tuna.

Pas kësaj, këngëtarja ka ndarë një tjetër foto, ku tregon se  ish-partneri i saj ka shkuar të vizitojë djalin e tyre.

1/7
S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Tensionet në veri, Rama intervistë për BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo! Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve

Tensionet në veri, Rama intervistë për BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo! Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve