Turistët e huaj mbesin të bllokuar në Kanionet e Gjipesë, njëri prej tyre dëmton këmbën! Patrulla e policisë ndërhyn për t'i shpëtuar

VLORË- Patrulla e Policisë së kufirit në  Dhërmi është duke ju dhënë ndihmë një grupi turistësh të huaj në Kanionet e Gjipesë.

Ju është dhënë ndihma  e parë njërit prej tyre ka dëmtuar këmbën. Po pritet ndihma mjekësore. Operacioni i shpëtimit vazhdon.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Në 9 muaj 25 të vdekur në vendin e punës, 111 të plagosur! Kreu i Inspektoriatit të Punës për Report Tv: Problem shërbimi delivery, janë shtuar aksidentet