U bënë prindër për herë të parë, Mariza Ikonomi publikon foton me partnerin

U bënë prindër për herë të parë, Mariza Ikonomi publikon foton me partnerin

Mariza Ikonomi dhe partneri i saj

Këngëtarja e njohur Mariza Ikonomi dhe partneri i saj Blendi Greço pak muaj më parë u bënë prindër të një vajze.

Artistja e njohur ka qenë gjithmonë “në hije” përsa i përket jetës së saj private, ku si lidhjen dhe shtatzëninë e saj e ka mbajtur të fshehtë.

Po ashtu ajo është parë rrallë të postojë fotografi me partnerin e saj, ndërsa në Ditën e Babait, këngëtarja ka publikuar një fotografi krah partnerit.

“Gëzuar ditën e babait, partneri im i përjetshëm në krimin (prindëror)! Gëzuar për babin më të mirë!!!”, shkruan ajo, krahas imazhit bardh e zi.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Azgan Haklaj: Sali Berisha nuk është kryetar i PDSH-së

Azgan Haklaj: Sali Berisha nuk është kryetar i PDSH-së