U dogj sot në Tiranë, ja kujt i përkiste magazina me rroba te ‘Qytet Studenti’ (EMRI)

 

6 zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe 4 të përqëndruara nga përpara jan vënë në gatishmëri për të fikur zjarrin e madh që preku magazinën me rroba të Qytet Studenti’. Magazina me rroba i përket Vladimir Odaj ndërsa ende nuk dihet shkaku i rënies së zjarrit.  Rrobat shiteshin me shumicë, ndërsa banesa është e dhënë me qira. Pronari merrej me trregëti rrobash që në vitet 90'. Ngjarja është shënuar rreth orës 17:00.


Lajmi kryesor:

Në flakë një magazinë me rroba te ‘Qytet Studenti’ në Tiranë, biznesi s'kishte marrë masa kundër zjarrit! 30 zjarrfikës në vendngjarje, shumë dëme materiale (VIDEO)


G.MO/LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Erdogan për Putin: Nuk pajtohem me qasjen negative të liderëve botërorë

Erdogan për Putin: Nuk pajtohem me qasjen negative të liderëve botërorë