U ekzekutua bashkë me Hakim Xhezon për hakmarrje në autostradën Vlorë-Fier, del fotoja, ja kush është Shpati Lena

U ekzekutua bashkë me Hakim Xhezon për hakmarrje në autostradën Vlorë-Fier, del fotoja, ja kush është Shpati Lena

1660917561_SHPATILENA.jpg

Report Tv ka siguruar foton e Shpati Lenës, 37-vjeçarit i cili u ekzekutua me breshëri kallashnikovi një ditë më parë, bashkë me Hakim Xhezon, për hakmarrje. Shpati Lena ishte i përfshirë në vrasjen e Arben Beqirjat në Vlorë në gusht të vitit 2019, vrasje për të cilën është dënuar si autor Eduart Xhezo, vëllai i Hakim Xhezos që mbeti i vrarë dje.


Lajmi kryesor:

Atentati për hakmarrje në Vlorë! Shpati Lena u ekzekutua në ditën e lindjes, po shkonte në burg me shokun! Do takonin Eduart Xhezon


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me propozimin e Berishës që votimi të bëhet i detyrueshëm?



×

Lajmi i fundit

Berisha bojkoton seancën e përbashkët parlamentare mes Kosovës dhe Shqipërisë: Po flet një nga armiqtë kryesorë, Rama vasal i Vuçiç

Berisha bojkoton seancën e përbashkët parlamentare mes Kosovës dhe Shqipërisë: Po flet një nga armiqtë kryesorë, Rama vasal i Vuçiç