U eliminua nga Big Brother, Efi i jep porositë Luizit! Mesazhi për ‘rivalen’ Olta Gixhari: Do dalë shumë shpejt

U eliminua nga Big Brother, Efi i jep porositë Luizit! Mesazhi për ‘rivalen’ Olta Gixhari: Do dalë shumë shpejt

Efi

Efi ishte e eliminuara e radhës mbrëmjen e kaluar në shtëpinë e Big Brother. Pas nominimit që bëri Demishel, ku përzgjodhi Luizin, Kiarën dhe Efin, kjo e fundit la shtëpinë.

Teksa po i takonte të gjithë banorët, Efi i tha Luzit se duhet ta fitojë lojën dhe e porositi që mos të përfshihet emocionalisht.

Një mesazh e pati edhe për \’rivalen e saj Olta Gixharin, e cila as nuk denjoi ta takonte Efin teksa la shtëpinë.

“Ti duhet ta fitosh, ma premto, mos u përfshi emocionalisht. Ndërsa Olta ka për të dalë shumë shpejt,” tha Efi

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • BIBAN: 05/02/2023 09:29

    efi bravo bravo gjigande shume pozitive.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin