U fut në një depozitë me uji dhe s’mundi të dilte, humb jetën 56-vjeçari në Lazarat

Foto ilustruese

Në fshatin Lazarat, të Gjirokastrës, 56-vjeçari, Artan Pollo, pasi është futur në një depozitë të madhe me uji dhe nuk ka mundur të dal, ka humbur jetën si pasojë e mbytjes.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:20, gjatë paradites së sotme.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme hetimore për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

J.GJ./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Çfarë mendoni se do të krijojë situata në PD me mbledhjen e dy Kuvendeve?×

Lajmi i fundit

John

A do ta përfshijnë gjithë Evropën, bllokimet dimërore ndaj Covid-19?