U kap me 110 gramë kokainë, arrestohet 40-vjeçari në Fier

Një 40-vjeçar është vënë në pranga, pasi është kapur me kokainë.

Në shtëpinë e Mandi Arapit policia ka gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale 110 gramë kokainë.

Mbi Arapin banues në lagjen “Kastrioti”, Fier, rëndon akuza për veprën penale "Prodhimi dhe shitja e narkotikëve".

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Vlorë, për veprime të mëtejshme.

 

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Gjysmëmaratona në Vlorë, 1200 garues nga e gjithë bota! Në garë dhe nxënësit e shkollave

Gjysmëmaratona në Vlorë, 1200 garues nga e gjithë bota! Në garë dhe nxënësit e shkollave