U kapën me mbi 1 kg kokainë, caktohet 35 ditë burg për efektivin e RENEA-s dhe arrest në burg për Dedë Nimanin! Lihet në arrest shtëpie Luan Gaçi

U kapën me mbi 1 kg kokainë, caktohet 35 ditë burg për efektivin e RENEA-s dhe arrest në burg për Dedë Nimanin! Lihet në arrest shtëpie Luan Gaçi

Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg me afat 35 ditor” për efektivin e RENEA-s, Xhuljo Liçin. Po ashtu është caktuar masa e sigurisë “arrest me burg” për të arrestuarin tjetër, Dedë Nimani, ndërsa “arrest shtëpie” është dhënë për Luan Gaçi.


Lajmi kryesor:

U kap me 1 kg kokainë së bashku me efektivin e RENEA-s, zbardhet dëshmia e Dedë Nimanit: Dy të tjerët e arrestuar s'kanë lidhje me mua, janë të rastësishëm


  • Sondazhi i ditës:

    Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?×

Lajmi i fundit

Roland Qafoku: Opozita në duart e Ilir Metës

Roland Qafoku: Opozita në duart e Ilir Metës