U konfliktuan për shitjen dy herë të apartamenteve, momenti i sherrit me Sino Llanajt 4 ditë më parë (VIDEO)

Këto janë pamjet nga sherri i ndodhur 4 ditë më parë në Astir, ku ishte protagonist ndërtuesit Sino Llanaj. 

Në këtë video shfaqet Sino Llanaj i cili ka mbetur i plagosur dhe është gjakosur në kokë.

1610530381_sinollanaj.jpg


Lajmi kryesor:

Ndërtuesi në Tiranë plagoset me armë zjarri! Të lënduar dhe dy të tjerë! VIDEO e sherrit të përgjakur! Reagon biznesmeni: S'kam lidhje, nuk kam qenë në kantier


E.M./K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet e 25 Prillit/Mendoni se votimi dhe numërimi elektronik do të ishte më efikas për procesin dhe duhej të shtrihej në më shumë zona?×

Lajmi i fundit

John

"Kush është socialist i ndershëm, të vijë te LSI", Braimllari akuza nga Korça: PS po tenton të na marrë mbështetësit