Aksident rrugor në aksin Tiranë-Lezhë, përplasen dy mjete, shoqërohen drejtuesit

LEZHË- Një aksident rrugor është regjistruar ditën e sotme në aksin Tiranë-Lezhë. Në aksident janë përfshirë dy automjete, një tip “Audi A6” dhe një “Audi Q5”.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:20 në Ishull Lezhë, por fatmirësisht ka pasur vetëm dëme materiale.

Të dy drejtuesit e automjeteve, 36-vjeçari M. K., që drejtonte “Audin A6” dhe 24-vjeçari K. GJ., që drejtonte “Audi QG” janë shoqëruar në komisariat.

A.M./SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Ish-prokurori i Krimeve të Rënda: SPAK ka pasur sukses në luftën ndaj krimit të organizuar, i njëjti ritëm duhet dhe për arrestimin e zyrtarëve të lartë

Ish-prokurori i Krimeve të Rënda: SPAK ka pasur sukses në luftën ndaj krimit të organizuar, i njëjti ritëm duhet dhe për arrestimin e zyrtarëve të lartë