Gjendet i pajetë një person në aksin Lushnjë-Rrogozhinë, u përplas nga një automjet, drejtuesi largohet nga vendi i ngjarjes (VIDEO)

LUSHNJË- Një person i pajetë është gjetur ditën e sotme në aksin rrugor Lushnjë-Rrogozhinë. Burime zyrtare për Report Tv bëjnë me dije se ai është përplasur nga një automjet, drejtuesi i së cilës është larguar.

Viktima është identifikuar me inicialet Muhamet Fusha, 70 vjeç, banues në Dushk. Report Tv solli pamje nga vendi i ngjarjes nga ku duket ende trupi i viktimës në vendngjarje.

Grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e drejtuesit të mjetit.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Vlorë/ Aksident te rrethrrotullimi që të çon në Nartë, makina përplaset me bordurat anësore, 2 të plagosur (FOTO)

Vlorë/ Aksident te rrethrrotullimi që të çon në Nartë, makina përplaset me bordurat anësore, 2 të plagosur (FOTO)