U rikthye në 'Big Brother', Qetsori nuk humbet kohë, sulmon Luizin nëpërmjet Kiarës

U rikthye në 'Big Brother', Qetsori nuk humbet kohë, sulmon Luizin nëpërmjet Kiarës

Luiz Ejlli dhe Qetsor Ferunaj

Mbrëmjen e djeshme, fituesi i edicionit të dytë të Big Brother, Qetsori, është futur sërish në shtpi këtë herë në formatin “Big Brother VIP”.

Që në hyrje të tij, Qetsori duket se nuk ka humbur aspak kohë dhe ka nisur sulmet për Luizin nëpërmjet Kiarës. Pas darkës së organizuar në oborr, Kiara u përfshi në një diskutim me Oltën sa i takon sulmeve të saj për lidhjen e Kristit dhe Keisit të cilat sipas moderatores mund të ketë ndikuar në perceptimin që Sabiani ka krijuar për çiftin duke i parë nga jashtë.

Qetsori në këtë moment ndërhyri në bisedën mes tyre duke kërkuar leje të përfshihet në debat. Ai iu drejtua Kiarës duke përfshirë edhe Luizin.

Pjesë nga biseda:

Qetsori: A mund t’ju përfshij juve në një bisedë.

Kiara: Çfarë lidhje kishe ti këtu, po flisja me Oltën.

Qetsori: Ka lidhje si nuk ka, do jetojmë në një shtëpi.

Kiara: Ti nuk ke qenë fare sot këtu.

Qetsori: Në një moment nëse të përfshij këtu, a bëj gabim.

Luizi: Kur të vij radha na përfshij, jepi mos e çaj kryt.

Qetsori: Nuk ka nevojë me ça kryt.

Kiara: Mos e vrit mendjen tha, nuk tha mos çaj kryt.

Luizi: E kupton ti kur duhet me ndërhy, dhe kur nuk duhet.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Varka e përmmbytur në liqenin e Zvicrës ku vdiqën 4 persona rrethohet nga ‘misteri’! Tre prej viktimave ishin ‘spiunë’ izraelitë dhe italianë

Varka e përmmbytur në liqenin e Zvicrës ku vdiqën 4 persona rrethohet nga ‘misteri’! Tre prej viktimave ishin ‘spiunë’ izraelitë dhe italianë