U thirr nga Prokuroria për të dëshmuar për rolin e tij në protestën e dhunshme të 8 janarit, Berisha konfirmon prezencën

U thirr nga Prokuroria për të dëshmuar për rolin e tij në protestën e dhunshme të 8 janarit, Berisha konfirmon prezencën

1642023473_protesta8janariSaliBerishaperplasjadeputetetgjekmarkajxhaferrajhumbjandjenjat13.jpeg

Sali Berisha do të jetë sot në orën 11:00 në Prokurorinë e Tiranës për të dëshmuar për rolin e tij në organizimi e protestës së dhunshme 8 janarit, ku u shkatërrua selia e PD-së. Berisha konfirmoi prezencën e tij, ndërsa në orën 12:00, i pranishëm në Prokurori për të dëshmuar do të jetë Flamur Noka.


Lajmi kryesor:

Dhuna e 8 janarit në PD, Berisha gati 3 orë në Prokurori: Këtu më solli Rama, Basha i lidhur me vrasës dhe fondamentalistë! Armët nga selia i nxorri me makinën e tij


  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)