Udhëtonte pa patentë me 'Jaguar', arrestohet 28 vjeçari nga Kukësi

Foto ilustruese

Kukës- Një 28 vjeçar nga Kukësi është arrestuar nga policia pasi drejtonte mjetin pa leje drejtimi si dhe kundërshtoi policinë.

Policia Rrugore e Kukësit bëri arrestimin në flagrancë të 28 vjeçarit  I.L, i cili udhëtonte me një automjet tip "Jaguar”. Policia gjatë verifikimit të dokumentacionit ka rezultuar se i ishte pezulluar leja e drejtimit deri në vitin 2021, gjithashtu ai vazhdonte ta drejtonte mjetin pa leje.

Sipas policisë- Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kukës, për veprën penale "Kundërshtimi i punonjësit të policisë së rendit publik".

I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hetohen gjyqtarët e prokurorët e larguar nga Vettingu?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Euro 2020/ Historia nuk prodhon gola, Anglia dhe Skocia ndahen në 'paqe'! 'Tre Luanët' humbasin vendin e parë