Ulen temperaturat në 25 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta në zonat verilindore .

Temperaturat minimale do të zbresin 5-14 gradë në veri në mëngjes, ndërsa vlerat maksimale parashikohen 16-18°C në veri deri në 22-25°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim Veri-Lindje me shpejtësi 15-20 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4 -5 ballë në det të hapur.

SI.E./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Akademia e Shkencave risjell për herë të dytë në Shqipëri një nga konferencat më mëdha të shkencës

Akademia e Shkencave risjell për herë të dytë në Shqipëri një nga konferencat më mëdha të shkencës