Ups, Bella Hadid i merren mend
dhe rrëzohet nga shkallët

Ups, Bella Hadid i merren mend<br />dhe rrëzohet nga shkallët
Bella Hadid gjithmonë di të jetë në qendër të vëmendjes, dhe këtë herë me të vërtetë eshe këtë herë ka ditur të kalojë çdo situatë me shumë buzëqeshje.

Supermodelja Hadid mesa duket ka pirë pak dhe këmbët nuk e kanë mbajtur dhe është rrëzuar.

Por siç duket nga fotot aty pranë ka qënë një bodyguard i cili menjëherë i ka ardhur në ndihmë. Shpëtimtari i Bellës.

Bella ndodhej në klub me miket e saj teksa po festonte ditëlindjen.

Por sigurisht Bella ka buzëqeshur duke e parë këtë episode me shumë sportivitet.
 
Epo të jesh në qendër të vëmendjes në çdo moment do të marrin edhe pak në sy.

[gallery]23369[/gallery]

Redaksia Online
e.m/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’