Ushtroi dhunë ndaj bashkëjetueses, arrestohet 42-vjeçari në Elbasan

Ushtroi dhunë ndaj bashkëjetueses, arrestohet 42-vjeçari në Elbasan

Foto ilustruese

Një 42 vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi ushtroi dhunë ndaj bashkëjetueses së tij.

E.S banues në Elbasan dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëjetueses së tij.

Ai tashmë do të përballet me akuzën e dhunës në familje ndërkohë që materialet i kaluan Prokurorisë.

“Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan kapën dhe ndaluan shtetasin në kërkim E. S., 42 vjeç, banues në Elbasan, për veprën penale "Dhuna në familje", pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëjetueses së tij”, thuhet në njoftimin e policisë.

E.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

A duhet të ndalohen vizat Shengen për rusët?

A duhet të ndalohen vizat Shengen për rusët?