Ushtroi dhunë psikologjike dhe fizike ndaj gjyshes, arrestohet 30-vjeçari në Mat

Ushtroi dhunë psikologjike dhe fizike ndaj gjyshes, arrestohet 30-vjeçari në Mat

Foto ilustruese

Policia e Matit ka arrestuar 30-vjeçarin Dylejman Dani, banues në Mat, pasi ushtroi dhunë psikologjike dhe fizike ndaj gjyshes së tij.

Materialet procedurale në ngarkim të 30-vjeçarit i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Rama takim me ambasadoren Yuri Kim, prej disa orësh ndodhet në rezidencën amerikane

Rama takim me ambasadoren Yuri Kim, prej disa orësh ndodhet në rezidencën amerikane