Vajza e Bashkim Finos i bashkohet PS, Braçe: Krenohu me Megin tënd

Megi Fino në Kongresin e PS

Ditën e djeshme në Kongresin e PS, Megi Fino, vajza e deptetit të ndjerë Bashkim Fino, njoftoi se do t'i bashkohet Patisë Socialiste. Ajo u shpreh që kjo ishte një dëshirë e babit të saj që u nda pak muaj më parë për shkak të COVID-19.

Zëvëndëskryeministri, Erion Braçe nëprmejt një postimi në 'Facebook' shpreh mungesën e mikut të tij dhe shkruan se vajza e ka bërë krenar.

"Sa mungon ti! E ndjeva çdo ditë,  këtë herë “në fushë”! Por nga atje lart, krenohu per Megin tënd, Bashkim! Mik! Kampion", shkruan Braçe.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ditë acari në vend, a i përballoni dot kostot e ngrohjes?×

Lajmi i fundit

John

Berisha me kandidat të pavarur në zgjedhjet e pjesshme lokale? Celibashi për Deutche Welle: Duhet të marrin firmat e 1% të listës së zgjedhësve