Vajza i propozon në koncert, Ermal Meta duratrokitet nga të gjithë për gjestin e tij (Foto)

Vajza i propozon në koncert, Ermal Meta duratrokitet nga të gjithë për gjestin e tij (Foto)

Këngëtari shqiptar, Ermal Meta

Këngëtari shqiptar Eraml Meta ka fituar zemrat e të gjithëve tashmë, teksa ka rrëfyer kudo me krenari origjinën e tij, sakrificat që ka bërë për të arritur aty ku është. Të gjithë njerëzit e duan shumë por një vogëlushe 10-vjeçare e ka propozuar për martesë në mes të një koncerti. Ndërkohë që po këndonte në koncertin e tij në Mofletta të Barit, Meta ka mbetur pa fjalë teksa ka parë se çfarë shkruhej në një pankartë që mbante 10-vjeçarja në dorë. 

“Ermal të dua, do martohesh me mua?”- kishte shkruar vajza dhe më poshtë shihej emri isaj, Francy. Këngëtari nga Fieri menjëherë ndërpeu koncertin, gjeti vajzën, e puthi përzemërsisht dhe dhuratën e mori me vete. Pasi ua tregoi të gjithëve deklaratën e dashurisë, Ermali vijoi koncertin. 

(Pankarta e 10-vjeçares)

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Të hënën përballja, trajneri i Polonisë: Shqiptarët i vlerësojmë shumë, por do vendosim ne!

Të hënën përballja, trajneri i Polonisë: Shqiptarët i vlerësojmë shumë, por do vendosim ne!