1.8 milionë vaksinime anti COVID në gjithë vendin

Numri i qytetarëve që kanë marrë vaksinën anti-COVID ka shkuar në 1.8 milionë në të gjithë vendin. Lajmi është bërë me dije nga kryeministri Edi Rama përmes një postimi në 'Facebook'. Kujtojmë që edhe tetor do vijojë muaj i hapur i vaksinimit.


Lajmi kryesor:

Ulen infektimet nga COVID në vend, regjistrohen 195 raste të reja dhe 9 viktima në 24 orë! 1.8 mln vaksinime në gjithë vendin


SI.E./M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vaksinë ose test negativ për të hyrë në Universitete, a ju duket e drejtë?×

Lajmi i fundit

John

Veliaj uron çiftin nga Afganistani që do të garojë nesër në Maratonën e Tiranës