Valbona bisedon me Luizin: Kam frikë se Olta do e nxjerrë nga vetja Ermionën

Valbona bisedon me Luizin: Kam frikë se Olta do e nxjerrë nga vetja Ermionën

Dita e sotme ka nisur me një bisedë mes Valbonës dhe Luizit për debatin e Oltës me  Ermionës.Valbona mendon se Olta do e provokojë Ermionën në mënyrë që ajo të dalë nga vetja, pasi sipas Valbonës, Ermiona "do shpërthej'. 

" E ndjen xhelozinë?", e pyet Luizi.

"Kam frikë se Olta do nxjerë Jonën nga vetja. Kur ta ka bërë ty këtë gjë, ça e ka Jonën. E provokoi Jonën dje për të dhënë informacion nga jashtë", iu përgjigj Valbona. 

"E di si vepron Olta dhe më vjen keq për Jonën", thotë Luizi. 

" Ajo ka menduar gjithë natën se  çfarë do bëj sot", thotë Vlabona

"Ke për të parë spektakël sot", përgjigjet Luizi.

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, kur duhet të mbahen zgjedhjet per kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi