VD/Berisha: Mbi 500 mijë shqiptarë në
shesh, varrosëm zgjedhjet e qershorit

VD/Berisha: Mbi 500 mijë shqiptarë në<br />shesh, varrosëm zgjedhjet e qershorit<br>
Ish-kryeministri Sali Berisha në përfundim të protestës së opozitës para Kryeministrisë deklaroi se tubimi ‘varrosi zgjedhjet e qershorit”. “Sot me vullnetin e tyre të lirë protestuesit varrosëm zgjedhjet dhe narkozgjedhjen e 25 qershorit. Kjo protestë varroi zgjedhjet e qershorit. Ikën zgjedhjet e qershorit. Edi Rama mbetet letër bakalli” tha Berisha.

d.b/shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Vizita që do t'i kushtojë shtrenjtë, Aubameyang drejt largimit nga Chelsea pasi festoi fitoren e Barcelonës në 'El classico'

Vizita që do t'i kushtojë shtrenjtë, Aubameyang drejt largimit nga Chelsea pasi festoi fitoren e Barcelonës në 'El classico'