POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Berisha kameraman, nxjerr Tahirin 'Live' në FB e i flet Tabakut për syrin e keq/VIDEO

Sali Berisha iu afrua sot në Kuvend Saimir Tahirit dhe e filmoi, pak pasi kishte kërkuar largimin e tij nga salla.

Berisha nuk e dallon Tahirin se ku ndodhet në sallë dhe pyet dike se ku ndodhej.

Gjatë largimit të opozitës, që ishte ajo që u largua në të vërtetë nga salla Berisha dhe Tahiri këmbyen këto batuta.

Berisha: Ku është ai, ku është, ku është?

Zëri i një deputeti: Ja aty te fundi?

Tahiri: Sa ke rrjedhur, si je çmëndur kështu. Po si je çmëndur kështu mo.

Berisha: Ja, po e festoni me Habilajt. Ja pra, e di çi bëri Edi Ramës dje apo jo. Po s’fole të nxjerr dosjen i tha. Ja ku e keni dëshminë e pengut të kryeministrit tuaj, ja ku e keni. Dje ishte me Gaz Demin Fidel, pyete çfarë i tha Gazit ky dhe Dash Pezës.

Zëri i një deputeteje: Po është profesor mo, është profesor.

Berisha: Jorida, shpëtove? Syri keq, ka ku sheh, ky është problemi.

Kjo bisedë bëhet teksa kamera filmon deputetëtë që zbresin shkallët e Kuvendit.

/l.q.
Komento

Komente

 • BARDHA e ZEZE: 20/04/2018 05:11

  PARATE u ndane:- TAHIRAMETA DHE kurumi I sulltanit TURK .CDO GJE U FSHI , TANI I BINI LEGENIT JU QIPITARE SE RAMA BOTOI LIBER NE ITALISHT NGA TURQISHTJA .I JUSTIFIKOI PARATE E SURRELIT DUKE SHITUR LIBRA DHE ZHGARRAVINA .KADAFI DO TA KISHTE ZILI TAHIRAMETEN DHE VANGJUSH DAKON.PO KETA NUK NGOPEN ? 2 LEGJISLATURA JANE MJAFTUESHEM PER TE JETUAR 200 VJET SI ERDOGAN .

  Përgjigju
 • xXx: 20/04/2018 02:23

  Hajde ish minister hajde.E vetmja gje qe di te thote:-Po si je cmendur keshtu? Jeni komplet llume Saimir ti bashke me Saliun dhe ata kusherinjte e tu fshatare..

  Përgjigju
 • Populli: 19/04/2018 17:09

  Duhe ENVER HOXHA për ty o berish ai te bënte synet me thu ore kelysh k...e.

  Përgjigju
 • Hahahahahaaaaaaaaaaaaaa: 19/04/2018 16:17

  Qysh kur kane pshurrur qente e ruges Berishen,jo vetem ka rrjedhor por dhe pjerdhur.

  Përgjigju
 • Vlonjati: 19/04/2018 15:09

  Ah o popull ju hëngërt një mortje, këta tallin trapin dhe ju bëni gam gam e futeni burgjeve se ju thonë ngrihuni ne protesta. Vaj me det, më vjen keq për disa njerëz por me gjithë shpirt e them kurrë mos u bëftë ai vënd, po çfaj kanë brezat e rinj, fëmijët thuaj!

  Përgjigju