VD/Të rinjtë e Interit fitojnë Kupën e
Italisë, Manaj shënon gol spektakola

VD/Të rinjtë e Interit fitojnë Kupën e<br />Italisë, Manaj shënon gol spektakola
Rey manaj ka realizuar një super gol në ndeshjen e kthimit për finalen e kupës së Italisë për të rinjtë duke kontribuar në fitoren e Interit ndaj Juventusit me rezultatin 2 me 1. Manaj realizoi një supergol në minutën e 76 të ndeshjes, atëherë kur Interi po humbiste  0-1 duke sjellë barazimin e përkohshëm për zikaltërit ndërsa u ndëshkua me karton të kuq në minutën e 89 të ndeshjes, pas dy të verdhëve.

Edhe ndeshja e parë ishte fituar nga zikaltërit e rinj me rezultatin 1 me 0. Me rezultatin e përgjitshëm 3 - 1 Interi është shapllur fituese e Kupës së Italisë për të rinjtë.