Vdekja e 2 elektricistëve të OSHEE, Çuçi: Një ngjarje e rëndë që të le pa fjalë! Ngushëllime familjeve

Një ngjarje e rëndë që të lë pa fjalë, e ka cilësuar ministri i brendshëm, Bledi Çuçi vdekjen e 2 elektricistëve të OSHE-së sot në Lazarat. Ai i ka shprehur ngushëllimet familjes.

“Më i trishtë se kaq s’kishte si të niste ky mëngjes në Gjirokastër, pas aksidentit tragjik që iu mori jetën dy elektriçistëve të OSHEE. Një ngjarje e rëndë që të le pa fjalë. Shpreh ngushëllimet për familjet Isaraj dhe Kallfa për humbjen e madhe e të parakohshme që pësuan. Ikja e Ismetit dhe Selfos lë një boshllëk te familjet e tyre, por edhe te kolegët dhe te ata që i njohën për vite me radhë këta dy profesionistë të papërtuar për t’iu ardhur në ndihmë banorëve”, shkruan ministri.


Lajmi kryesor:

Tentuan të kalonin lumin, por makinën e mori rrjedha, humbin jetën dy elektricistët e OSHEE në Lazarat! Po shkonin të rregullonin një defekt (Emrat)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

Akuzat e Berishës se Basha është marrë peng nga Rama, Çupi në Report Tv: Nuk bëhet fjalë, 3 propozimet për ndryshimin e kushtetutës i kemi artikuluar gjithmonë