Veliaj merr dozën e tretë të vaksinës anti-Covid: "Njëra luftë, s'mund të na bëjë të harrojmë tjetrën"

Veliaj merr dozën e tretë të vaksinës anti-Covid:

Erion Veliaj

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka bërë dozën e tretë të vaksinës anti-Covid, teksa ka postuar fotot në rrjetet sociale. 

Veliaj nënvizon se kjo është e vetmja mënyrë që ndihmon Tiranën të hapet plotësisht. 

"E treta e vërteta! Njëra luftë, s'mund të na bëjë të harrojmë tjetrën! Covid-19 është ende nëpër këmbë, doza e 3-të na mbron ne dhe të afërmit, si dhe ndihmon Tiranën të hapet plotësisht 24/7! Faleminderit vaksinatores Manuela për dorën pupël dhe doktoreshë Jonidës që na kujton me këmbëngulje afatet e vaksinës!", shkruan Veliaj në rrjetet sociale.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Hec o burr: 02/04/2022 16:43

    Sa do sa do kur shpohesh edhe pse me nje gjiper te holle ke nji fare sikleti nje sinqerisht nuk te len te qeshesh, keshtuqe zoti veliu duhet te perfektesoj genjeshtrat me shpresen qe njerzit ti ja hajne, rroft Shqipria e lire

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Absurdi/ 23-vjeçari rreh shefin e Europol Tirana, pse e parakaloi me makinë

Absurdi/ 23-vjeçari rreh shefin e Europol Tirana, pse e parakaloi me makinë