Vendosin milimetrat, Kristjan Asllani 'flirt' me supergolin në Serie A (VIDEO)

Vendosin milimetrat, Kristjan Asllani 'flirt' me supergolin në Serie A (VIDEO)

Goditja e Kristjan Asllanit

Interi po fiton 0-2 kundër Salernitanës në udhëtim, për javën e shtatë në Serie A. Në minutën e 70-të të ndeshjes ka qenë Kristjan Asllani që ka realizuar mjeshtërisht një goditje dënimit, me sferën që për pak milimetra nuk u ndal në rrjetë. "Flirt" me supergolin nga mesfushori i Kombëtares, që u fut në fushë në minutën e 54 në vend të Calhanoglu.


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Lautaro 'engjëlli' i Interit, 'poker' golash nga sulmuesi! Milani 'likuidon' 2-0 Lazion, Napoli fiton me goleadë në Serie A


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?×

Lajmi i fundit

79-vjetori i Çlirimit, Begaj, Nikolla dhe Rama homazhe në Varrezat e Dëshmorëve të Kombit

79-vjetori i Çlirimit, Begaj, Nikolla dhe Rama homazhe në Varrezat e Dëshmorëve të Kombit