Vera po vjen më shpejt nga sa e kemi pritur...ja modeli i flokëve që do ju bëj të dukeni shumë 'cool' (FOTO)

Vera po vjen më shpejt nga sa e kemi pritur...ja modeli i flokëve që do ju bëj të dukeni shumë 'cool' (FOTO)

Chiara Ferragni me modelin e flokëve me gërsheta

TIRANË- Moti që po mban këto ditë fund prilli, duket se po njofton ardhjen e verës më shpejt nga sa e kemi pritur.

Prandaj, përgatitjet për këtë sezon duhet të fillojnë pak më herët. Për këtë në ndihmë ju vijnë me.

Më poshtë do ju sjellim një model flokësh, që sigurisht mund ta bëni fare mirë teksa dilni për një pasdite, por pse jo edhe në darka apo clube.

Si? Gërshetat...por jo në të gjithë kokën, mjafton 2 gërsheta në pjesën e përparme të ballukeve dhe do të dukeni shumë cool dhe trendy.

Për ndihmë, po ju sjellim 2 shembuj...

B.K./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?×

Lajmi i fundit

Dosja ‘21 janari’ drejt SPAK, Gjykata e Lartë vendos sot! Thirrja e Strasburgut për drejtësi: Krim shtetëror, të hetohet

Dosja ‘21 janari’ drejt SPAK, Gjykata e Lartë vendos sot! Thirrja e Strasburgut për drejtësi: Krim shtetëror, të hetohet