Veterani amerikan transplanton gjinjtë në përmasa anormale (FOTO)

Maksinë Montoja

Maksinë Montoja  është një veteran lufte që i ka shërbyer për 11 vite ushtrisë amerikane dhe tani ka vendosur të shprehë feminitetin duke bërë transplant  gjinjsh të përmasave shumë të mëdha.

38-vjeçari nuk është i kënaqur dhe thotë se duhej t’i kishte rritur edhe më shumë.

Gjinjtë janë shprehje e feminitetit dhe do të doja t’i kisha edhe më të mëdha se aq”, thotë ai.

Vajza e tij Mia, vazhdon ta quajë “Baba” dhe ajo është vetëdeklaruar si biseksuale  dhe thotë se të pasurit e një babai transeksual ia ka lehtësuar daljen hapur.

Maksina është rritur në një familje konservatore dhe  thotë se do të donte të ishte  rritur në një kohë si e sotmja.

Jam rritur në një familje shumë konservatore dhe mamaja donte që të shkoja në ushtri. Kam shërbyer për 11 vite dhe nuk mbaj mend kohë të bukura”, është shprehur ai.

Ora 21:00
Veterani amerikan transplanton gjinjtë në përmasa anormale
2/6
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të humbasin vitin akademik?

Komento

Komente

  • Loti: 05/10/2019 21:53

    Karrikatura te qelbura, fliqet boten

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

‘Rama po kërcënon për mos shkollim të rinisë’, PD: Rreth 20 mijë studentë më pak në universitete