Vettingu në polici, KJV konfirmon në detyrë Pëllumb Seferin

Pëllumb Seferi

Pëllumb Seferi kalon me sukses vettingun në polici.

Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit e ka konfirmuar në detyrë drejtorin e marrëdhënieve ndërkombëtare në Drejtorinë e Përgjithshmë të Policisë së shtetit.

Ai është vlerësuar në 3 shtyllat e vettingut, profesionalizmin, figurën profesionale dhe deklarimin e pasurisë.

Komisioni nuk ka gjetur asnjë shkelje mbi këto 3 parametra ndaj Pëllumb Seferit.

Pëllumb Seferi

E.M./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?

Komento

Komente

 • andi: 03/12/2020 12:11

  Sikur te kishte ca me shume si P. Seferi, mire do ishte.

  Përgjigju
 • Tmerr: 03/12/2020 12:11

  Kjo eshte tmerr dhe e papranueshme. Kalon ai qe do partia. Por pyetja eshte se ky gryka qe ka qene ushtari i se keqes kurr sdo e kalonte jo se ka qene gryke por se pasurine ne Rrogizhine nuk e justifikon dot.

  Përgjigju
 • Qamili: 03/12/2020 11:51

  Shaban po te vjen rradha.

  Përgjigju
 • Alfons: 03/12/2020 11:40

  Car spiuni eshte ky aman,si vemje neper kabinete drejtoresh,kck duke marr leke per temdera etj,po per polici si ka thene njeri ketij puna e mbare,por vetem si hajdut i kane thene pac doren e mbare.

  Përgjigju
 • Refat: 03/12/2020 11:23

  O te dhjefsha vetingun tuaj mor qelbesira. Ai vend nuk ka per tu rregulluar deri ne momentin qe nuk qerohen kto plera qe bejne vleresimin. Dhe kto qelbesirat qe vleresohen kta hajdute lepiresa. Mos kujtoni se do shpetoni mor qelbesira se do tju vije zoti hakut se populli eshte dele aty.

  Përgjigju
 • Hihi: 03/12/2020 10:45

  Po Nexhit te kukesit kur do i vije rradha?

  Përgjigju
 • emilian: 03/12/2020 09:52

  kto qe bejne vetintg a kontrollojne a ka materiale ne shik?? se ky plehra dihet boterisht qe eshte spiun i italianeve.

  Përgjigju
  • Scutari: 03/12/2020 11:38

   Pikaaa njesoj si Enveri! Ta pushkatojme bile se spiun duhet te jete pasi ka mbaruar shkollen ne Itali! Dhe jo vetem kete por ka edhe mijra te tjere si puna e tij...perfshi edhe Lul Bashen se ai eshte spiun hollandez!

 • Scutari: 03/12/2020 09:44

  Bravo Colombo!! Super djale je!!

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Shpronësohen pronarët e Sarajeve të Toptanëve, Veliaj: U sqarua njëherë e mirë kush e ruan e kush e djeg për politikë trashëgiminë e Tiranës