VIDEO/ Aksident i frikshëm në Fier, makina me 3 anëtarë të një familjeje përmbyset në kanal

Siç duket edhe nga pamjet e mësipërme 3 anëtarë të një familje janë përfshirë në një aksident të frikshëm mëngjesin e  sotëm në aksin rrugor Levan-Tepelenë në afërsi të fshatit Frakull.

Automjeti më të cilin ata udhëtonin ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në kanal.

Fatmirësisht të tre kanë rezultuar me dëmtime të lehta dhe pas mbërritjes së ambulancës kanë marrë ndihmën e nevojshme mjekësore dhe u larguan.

Familja ishte nisur drejt Vlorës dhe sipas policisë makina ka dalë nga rruga dhe shkak ka qenë lagështia në rrugë nga reshjet e orëve të fundit.

K.T./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush pas zhvillimit të dy Kuvendeve PD do të jetë?×

Lajmi i fundit

John

SHBA do të shtyjë Gjermaninë që të ndalojë Nord Stream 2 nëse Rusia sulmon Ukrainën