VIDEO/ Biden puth në kokë Melonin gjatë takimit në Shtëpinë e Bardhë

VIDEO/ Biden puth në kokë Melonin gjatë takimit në Shtëpinë e Bardhë

Georgia Meloni dhe Joe Biden

Duket se takimi i kryeministres italiane Georgia Meloni me presidentin amerikan Joe Biden në Shtëpinë e Bardhë ditën e djeshme është lakuar në të gjitha mediat ndërkombëtare, prej disa momenteve të veçanta.

Pas gafës së Biden, i cili teksa fliste për luftën Izrael-Hamas ngatërroi Gazën me Ukrainën, një tjetër moment i takimit mes dy liderave është bërë viral.

Sipas agjencisë Ansa, presidenti amerikan e ka pritur Melonin me këngën “Georgia on my mind” të Ray Charles, dhe ndërsa Meloni ishte gati të largohej nga Shtëpia e Bardhë, Biden e puthi atë në kokë.

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

‘TIMS’/ PS braktisi mbledhjen, Salianji: Kërkuan të bllokojnë punën pasi kanë gjëra për të fshehur

‘TIMS’/ PS braktisi mbledhjen, Salianji: Kërkuan të bllokojnë punën pasi kanë gjëra për të fshehur