Video/ Elbasan, fryhen prurjet në përroin e Zaranikës

Reshjet e dendura të shiut kanë fryrë prurjet e përroit të Zaranikës. Report Tv sjell pamjet.

Momentalisht nuk raportohen problee por reshjet e shiut vazhdojnë


Lajmi kryesor:

Reshjet e dëborës bllokojnë 400 mjete në Qafë Murriz dhe aksin Peshkopi - Maqellarë! Evakuohen 50 pasagjerë! Dibra pa drita (VIDEO)


S.G/K.M/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Mal i Zi, shkaktoi 40 miliardë dollarë humbje, themeluesi i kriptomonedhës ‘Terra’ do të ekstradohet në SHBA

Mal i Zi, shkaktoi 40 miliardë dollarë humbje, themeluesi i kriptomonedhës ‘Terra’ do të ekstradohet në SHBA