Video / Elhaida Dani në provën e
fundit, ja fustani që do veshë sonte

Video / Elhaida Dani në provën e<br />fundit, ja fustani që do veshë sonte
Teksa na ndajnë vetëm pak orë nga finalia e madhe e Eurosong, emocionet mbi performancën e përfaqësueses shqiptare Elhaida Dani sa vijë e shtohen. Ndërkohë, në provat që ka dhënë natën e mbrëmshme Elhaida Dani është zbuluar edhe fustani që do të veshë ajo mbrëmjen e sotme.

Në videon e realizuar në provat e fundit, një natë para finales “zbulohet” se Dano do të veshë një fustan ngjyrë të zezë, e njëjta ngjyrë që kishte edhe fustani që ajo veshi në gjysëmfinale.  

Sonte në Vienë, në finalen e madhe të Festivalit Europian të Këngës do të performojnë 27 këngëtarë, nga 27 shtete. Elhajda Dano do të këndojë e parafundit ( e 26-ta).

Redaksia Online
(o.b/ Shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Përplasje në degën e Rithemelimit në Krujë, sherr mes kryetarit dhe kandidatit për kryebashkiakë! Jep dorëheqjen drejtuesi

Përplasje në degën e Rithemelimit në Krujë, sherr mes kryetarit dhe kandidatit për kryebashkiakë! Jep dorëheqjen drejtuesi