VIDEO/ Ernest Muçi në fushë, policia futet në sektorin e tifozëve problematikë të Legia-s në Holandë

VIDEO/ Ernest Muçi në fushë, policia futet në sektorin e tifozëve problematikë të Legia-s në Holandë

Policia futet në stadium

AZ Alkmaar dhe Legia po luajnë në Holandë për raundin e dytë të grupeve në Conference League sa i takon grupit G. Ndërkohë që luhet pjesa e dytë, në të 52 minutë vendasit kaluan në avantazh me Pavlidis. Kaq ka mjaftuar që tifozët miq të Legias së Varshavës, të njohur si të dhunshëm, të krijonin probleme në stadium. Menjëherë në sektorin e tyre ka ndërhyrë 'policia e trazirave' që ka qetësuar situatën. Në fushë për Legia-n është edhe Ernest Muçi, sulmuesi i Kombëtares që u fut në të 62 minutë në vend të Gual.


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Ballkani mposht gjigantët e Dinamos, Besiktasi përmbyset nga Lugano! Legia me Muçin s'ia del në Conference League


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Kombëtarja udhëton sot në Dusseldorf, Sylvinho ndryshon formacionin! ‘Pushtim’ kuqezi në stadium

Euro 2024/ Kombëtarja udhëton sot në Dusseldorf, Sylvinho ndryshon formacionin! ‘Pushtim’ kuqezi në stadium