VIDEO/ Hashash në vend të rrobave në tharëse, shtëpia e marrë me qira plot me drogë në Tiranë, zbulohen pamjet! U arrestuan 3 persona, mes tyre një grua

Një shtëpi e mbushur plot me drogë është zbuluar në Tiranë,  ku në pranga kanë rënë 3 persona, mes tyre edhe një grua 54-vjeçare.  Report Tv mëson se kjo banesë ishte në zonën e Kombinatit në të cilën punonin një i ri me iniciale A. A., 28 vjeç dhe  gruaja 54-vjeçe Xh. I.

Report Tv ka siguruar pamjet nga ky apartament. Të arrestuarit  kishin përshtatur ambientin e një banese, me aparatura që shërbejnë për tharjen dhe prodhimin e lëndëve narkotike, të cilën e paketonin dhe e bënin gati për shpërndarje me doza për përdorues të ndryshëm. Për këtë ishte punësuar edhe një roje, i cili sinjalizonte 2 të tjerët për çdo lëvizje të dyshimtë, për pasojë sot 50 vjeçarit H. T., iu vunë pranga.

Zbulimi në Kombinat nuk është i vetmin pasi kohët e fundit, janë gjetur shtëpi kanabisi edhe në Durrës e Lushnjë.

K.T./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?×

Lajmi i fundit

John

Situatë kaotike në Turqi, numri i viktimave nga stuhia shkon në 4! Erërat e forta ‘shkundin’ çati e shtylla duke lënë 38 të plagosur