VIDEO/ I ftohti ‘pushton’ SHBA-në, ngrin akuariumi i vajzës së vogël nga Teksasi

Foto nga akuariumi i ngrirë në Teksas të SHBA-së

SHBA- Gjithçka ka ngrirë në Teksas të SHBA-së...literalisht!

Përmes një videoje të postuar në rrjetin social TikTok, 26 vjeçarja na tregon akuariumin e vajzës së saj i cili ka ngrirë!

Ajo mbi postim ka shkruajtur “Ja cka do të thotë të jetosh në Teksas”.

Si pasojë e temperaturave të ulëta, presidenti i SHBA-së Joe Biden ka shpallur gjendje të jashtëzakonshme në Teksas këtë javë pasi miliona persona mbetën pa energji dhe në kushte shumë të vështira.

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do të shkoni të votoni në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rang kombëtar/ 1 javë para 25 prillit, shqiptarët i japin PS-së mandatin e tretë! Asnjë ndryshim këto 11 ditë për 3 partitë e mëdha