VIDEO/ Ja 27 kenget ne finalen e
Eurosong, shperthen Elhaida Dani 

VIDEO/ Ja 27 kenget ne finalen e<br />Eurosong, shperthen Elhaida Dani 
27 shtete performuan Live ne naten finale te Eurovizion. Ne kete video te publikuar ne faqen zyrtare te Euroson ne rrjetin social Twitter ju sjellim te permbledhur performancen e kengetareve qe preken naten finale te kompeticionit me te madh evropian te kenges. 

Elhaida kendoi e parafundit kengen e saj I'm Alive me nje performance shperthyese qe rrembeu mjaft duatrokitje jo vetem per muziken por edhe prej zerit te saj te fuqishem...

Me poshte VIDEO performanca e 27 kengetareve ne finale
 

Redaksia Online
(Gre.M/Shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Vodhi llogari në Facebook dhe i thoshte familjarëve ‘jam sëmurë’, 28-vjeçari mashtroi për borxhin 25 mijë euro

Vodhi llogari në Facebook dhe i thoshte familjarëve ‘jam sëmurë’, 28-vjeçari mashtroi për borxhin 25 mijë euro