VIDEO/ Karrige e grushte kokës, sulm brutal ndaj reperit të njohur shqiptar në Greqi

VIDEO/ Karrige e grushte kokës, sulm brutal ndaj reperit të njohur shqiptar në Greqi

Reperi me origjinë shqiptare, i cili aktualisht jeton në Greqi, është rrahur në mënyrë brutale nga disa persona të maskuar teksa ndodhej në parukeri në Athinë. Në momentin që ka ndodhur ngjarja 29-vjeçari ka qenë live në Tik Tok kur personat e maskuar e kanë gjuajtur me grushte dhe shkelma.

Ndërkohë që në video shihet se kanë hyrë për t’i ndarë edhe punonjëset e parukerisë, por dhuna ndaj reperit nuk ka ndalur.

Teodor Agustin Gega i njohur me emrin e artit Sin Boy është i njohur për disa këngë virale dhe lidhjen e dashurisë që ka pasur me këngëtaren Rina Balaj.

Video është bërë virale në rrjet, por komentuesit mendojnë se ajo është false dhe sulmi është krijuar nga vetë reperi për famë.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sa i përhapur është korrupsioni në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Media britanike: Saranda, qyteti mesdhetar i shkëlqyer për pushime në plazh

Media britanike: Saranda, qyteti mesdhetar i shkëlqyer për pushime në plazh