VIDEOLAJM/ Aktiviteti për polifoninë, Presidenti Meta në Vlorë me qindra qytetarë, shumica pa maska dhe ngjitur me njëri-tjetrin

Në një aktivitet i organizuar në Vlorë për 15-vjetorin e futjes së polifonisë në UNESCO , ku është i pranishëm edhe Presidenti Meta është shkelur çdo rregull anti COVID.

Në videon e siguruar nga Report Tv shihet qartë se si janë mbledhur disa qindra qytetarë, një pjesë e mirë pa maska dhe të ngjitur me njëri-tjetrin.

Përveç Presidentit dhe disa të tjerëve shumica e qytetarëve janë pa maska.

K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Aksidentet sjellin bilanc 'lufte' këtë fillimvit, a duhet të konsiderohen si vrasje rrugore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Pas Dhomës së Deputetëve, qeveria Conte merr votëbesimin edhe në Senat