VIDEO/ S'ka më vend për dyshime, Luizi dhe Kiara konfirmojnë shtatzëninë

VIDEO/ S'ka më vend për dyshime, Luizi dhe Kiara konfirmojnë shtatzëninë

Nuk ka më vend për dyshime. Prej kohësh është përfolur në media që moderatorja Kiara Tito ishte në pritje të ëmbël, por tashmë është konfirmuar nga vetë çifti. Ata kanë zbuluar se janë në pritje të fëmijës së parë dhe është një vajzë.

Luizi ka zgjedhur që ta zbulojë përmes një këngë, të cilën e ka quajtur ‘Frymë’. Në videoklip tregohen me detaje momentet emocionuese të çiftit pasi marrin vesh lajmin e ëmbël. Në të shihet teksa Kiara, përkëdhel barkun e rrumbullakosur, ndërsa Luizi feston me testin e shtatzënisë.

Po ashtu çifti kanë zbuluar pamje nga festa e ‘baby gender reveal’, ku shihen pranë të afërmve të tyre duke festuar.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • DURRES: 25/11/2023 10:17

  LUIS LEGJENDA.

  Përgjigju
 • amina: 24/11/2023 13:50

  luiz ellli eshte nje super artist yll bote

  Përgjigju
 • EDI: 22/11/2023 20:39

  amon o liez sa cun i mireqe je te kemi ndjekur te kemi vleresuar pa fund gjithe familja po pa te ngelur qefi na e ke shpifur me kete kjara kjara dukesh i bezdisur ne te duam vec ty mos i jep fame koti se nuk e meriton.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?×

Lajmi i fundit

Fëmijët në Rripin e Gazës në kërkim të ushqimit për të mbajtur gjallë familjet! Mohammedi: Ndonjëherë shkoj duar bosh, ndihem i trishtuar

Fëmijët në Rripin e Gazës në kërkim të ushqimit për të mbajtur gjallë familjet! Mohammedi: Ndonjëherë shkoj duar bosh, ndihem i trishtuar