VIDEO/ Luizi flet me Evën: Do debatosh me Ermionën, aktorja kundërshton: Ndoshta me Oltën

VIDEO/ Luizi flet me Evën: Do debatosh me Ermionën, aktorja kundërshton: Ndoshta me Oltën

Luiz Ejlli

Aktorja Eva Alikaj ishte një nga banoret që u ngrit e para nga gjumi dhe u ul të konsumonte kafen e mëngjesit me Luizin dhe Dean.

Luizi i tregoi Evës se si janë organizuar punët e shtëpisë gjatë gjithë kësaj kohe. Ai tha se ai gjithmonë ka pastruar oborrin, ka larë filxhanët, palos batanijet që janë lënë në oborr për t'u mbuluar, ndërsa i tha se një herë ka larë edhe banjot.

Duke biseduar, Eva i tha Luizit, Deas dhe Beatit se ajo ka përshtypje të mirë për të gjithë banorët dhe se i pëlqejnë të gjithë. Luizi i tha asaj se ajo ka për t'u zënë me Ermionën, por Eva e kundërshtoi mendimin e Luizit.

Sipas saj, ajo mbase mund të debatojë me Oltën, por jo me Ermionën.

 

F.D/SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Ministrja e Drejtësisë në Kosovë paralajmëron fletarrest ndërkombëtar për nënkryetarin e Listës Serbe

Ministrja e Drejtësisë në Kosovë paralajmëron fletarrest ndërkombëtar për nënkryetarin e Listës Serbe