VIDEO/ Luizin e zë frika: Do më nxjerrin nga Big Brother të shtunën

VIDEO/ Luizin e zë frika: Do më nxjerrin nga Big Brother të shtunën

Këngëtari Luiz Ejlli pati një debat sëfundmi me aktoren Eva Alikaj, që kjo e fundit u skualifikua nga shtëpia për shkak të gjuhës së përdorur.

Mirëpo ankthi ka zënë edhe Luizin, i cili gjatë një bisede me aktorin Tan Brahimi i ka thënë se e ka kapur një siklet dhe se të shtunën mund ta nxjerrin nga shtëpia e Big Brother.

Eva u skualifikua nga loja pasi gjatë një debati me Luizin, i tha këtij të fundit “ta çaj kafkën”.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Më ka kapur një siklet
Tani: Për ça?
Luizi: Se mund të iki të shtunën
Tani: Kush?
Luizi: Unë. Për atë rastin me Evën
Tani: Seriozisht e ke?
Luizi: Për Zotin po
Tani: Po jo o burrë, ça je t’u thënë. Po të ishte për të ikur të shtunën, do kishe ikur dje.
Luizi: Jo, nuk është ashtu. Është si herën e kaluar me rastin e Kiarës te lavamani, nuk e sollën direkt, e sollën para.
Tani: Nuk ka shanse
Luizi: Atë dua, por do e marr vesh nesër.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • emma: 04/03/2023 09:49

    po dole ti o mbret 10 abonimet e familjes time nuk i kane me rrofte luizi ylli botes.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Historia e modeles së famshme shqiptare: Dikur milja lopët, sot jam në jurinë e Miss SHBA

Historia e modeles së famshme shqiptare: Dikur milja lopët, sot jam në jurinë e Miss SHBA