VIDEO/ Mbretëresha Camilla dhe Brigitte Macron luajnë ping-pong

Gjatë vizitës dy ditore të Mbretit Charles III dhe Mbretëreshës Camilla, një lojë e shkurtër pingpong nuk ka munguar në axhendën e çiftit mbretëror në Francë

Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Camilla dhe zonja e parë e Francës, Brigitte Macron kanë treguar aftësitë e tyre në ping-pong.

Camilla dhe Brigitte vizituan fshatin e Kupës së Botës në Rugby dhe duke parë një tavolinë ping-pongu shfrytëzuan rastin, morën një raketë dhe nisën “ndeshjen”, raporton Protothema.

Në pamjet e publikuara duket se Brigitte Macron po ia del pak më mirë se “kundërshtarja”. Gjithashtu atyre i’u bashkua edhe monarku britanik, i cili u prit me duartrokitje dhe komentoi Kupën e Botës në Rugby ku u shpreh "të fitojë më i miri".

S.S/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria rënie drastike në testimin e njohurive PISA, i kujt është faji?×

Lajmi i fundit

Kombëtarja zgjedh 'shtëpinë' në Gjermani, do stërvitet në kompleksin ku qëndroi Brazili dhe Real Madrid

Kombëtarja zgjedh 'shtëpinë' në Gjermani, do stërvitet në kompleksin ku qëndroi Brazili dhe Real Madrid